XtGem Forum catalog

Homerio_aprasymas
Houmeris - trenktas branduolinės jėgainės inspektorius. Houmeris, kaip Springfildo atominės jėgainės 7G sektoriaus saugos inspektorius, atlieka daug darbų: stebi laikrodį, tyrinėja vidinę akių vokų pusę ar neleidžia sulaužyti pyragaičių. Šį darbą jis gavo po to, kai iš trečio karto išlaikė atitinkamų mokymo kursų baigiamąjį egzaminą. Houmeris buvo išrinktas Springfildo mėnesio saugos inspektoriumi 1990-ų spalio mėnesį.
Jei kas nors užkluptų Houmerį beskaitantį, galima neabejoti, jog jis laikytų rankose savo mėgstamiausią knygą (arba, tikriau sakant, brošiūrą), kuri vadinasi "Taigi jūs nusprendėte savavališkai prisijungti prie kabelinės televizijos". Sakoma, jog tai yra vienintelė knyga, kurią perskaitė Houmeris. Kai neskaito, jis mėgsta išgerti alaus - namuose arba šalia esančiame bare.
Vienas iš Houmerio mėgstamiausių restoranėlių yra Skrajojantis olandas. Vieną kartą Houmeris vos neprivertė bankrutuoti šio restoranėlio savininkų, kai tie, reklamos tikslais, nusprendė paskelbti atvirų durų dieną, per kurią kiekvienas galėjo valgyti nemokamai tiek, kiek sugebėtų... Nuo to laiko restorane ant sienos kabo Houmerio nuotrauka. Po ja yra užrašas: Statinė be dugno: pati žiauriausia gamtos klaida.
Houmerį liūdina du dalykai: tai, kad jis storas ir tai, kad jis plikas. Beje, kartais jis prisimena tuos laikus, kai buvo toks pat storas, bet turejo puikią, tankią ševeliūrą. Bet kas bebūtų, Houmeris visada lieka tokiu pat nuoširdžiu ir mėgstančiu gyvenimą žmogumi, kuris begalo myli Mardžę ir savo vaikus.

barto_aprasymas
Bartas - Houmerio ir Mardžės Simpsonų sūnus. Bartą labai liūdina tai, jog nedidelio proto Springfildo gyventojai sprendžia apie jį pagal jo mintis ir poelgius. Širdies gilumoje Bartas - angeliškas vaikas. Pora blogų minčių ir yra jo galvoje, gal dar pora blogesnių, kurias ištirti ėmėsi vietinis apylinkės prokuroras. O šiaip, Bartas yra tipinis ketvirtos klasės mokinys. Jis dievina savo riedlentę, be galo mėgsta kramtomąją gumą. Rūpinasi savo prijaukintu drambliu ir, kaip kiekvienas berniukas, savo svajonėse viena ranka susidoroja su visais niekšais iš filmų. Iš šalies, Barto mokymasis gali atrodyti kaip supimasis ant riboto aukščio sūpuoklių: didesnių pažymių nei trejetas jis negauna. Galbut, kiek nors suprasti Barto charakterio savitumą mums padės pirmieji jo ištarti kūdikystėje žodžiai. Tai buvo ne Mama ar Tėti, o Ai, karamba!. Tada tie žodžiai skambėjo visiškai nuoširdžiai vaiko lūpose, taip jie skamba ir dabar...
Mardzes_aprasymas
Mardžė - Mardžė Simpsonų šeimoje užima nelengvą konsoliduojančią padėtį. Ji kažkokiu būdu įsigudrina ribotą šeimos biudžetą ištempti iki tokių mastų, kurie leidžia surasti lėšų ekstravagantiškoms Houmerio idėjoms, kaip automatinė elektroninė spyna į garažo duris arba skubi vienos dienos kelionė į Indiją, nauji drabužiai vyrui ir vaikams, o taip pat tinkamas kiekis alaus Homeriui ir sūdyti riešutėliai. Tačiau Mardžė užsiima ne tik ruoša, vyru ir vaikais. Jei teko kartu su pašėlusia kaimyne Ruff Pauers aplošti ir aplenkti net patį Vigamą - Springfildo policijos viršininką. Mardžė vaidino scenoje (pagrindinis vaidmuo pjesėje Ak, tramvajus!, kuri buvo sukurta Tramvajaus Noras pagrindu), ji netgi dirbo kartu su vyru vietinėje atominėje elektrinėje. Paskutinį darbą teko palikti dėl pono Degėlo (Mr. Berns) seksualinių priekabiavimų. Mardžė rūpinasi savo vešliais mėlynais plaukais mažiausiai du kartus per dieną. Jos ryški ekstravagantiška aukšta šukuosena, atliekanti švyturio funkciją, ne kartą gelbėjo ir sujungdavo visą šeimą, kai vienas iš šeimos narių pasiklysdavo minioje per retus visos šeimos pasivaikščiojimus zoologijos sode ar atrakcionų parke.
lizos_aprasymas
Liza - Abieju tėvu bruožai sėkmingai susiderina Lizoje. Iš Mardžės ji paveldėjo darbštumą, sveiką protą, užuojautą artimam; iš Houmerio - pavardę. Liza visada užima garbingą vietą šeimoje ir visame Springfilde savo proto ir moralinio autoriteto dėka. Mardžė ir Houmeris visada varžosi dėl to, kas šiandien eis į tėvų susirinkimą Lizos klasėje, bet lygiai taip pat jie varžosi tada, kai laikas į susirinkimą pas Bartą. Liza mokosi antroje vietinės pradinės mokyklos klasėje ir groja saksafonu Springfildo bliuzo ižymybės Merfio, žinomo kaip Kruvinos dantenos, maniera. Per televiziją Liza žiūri tik laidą Politiniai apžvalgininkai už apskrito stalo, o taip pat klasikinių anglų romanų ekranizavimą. Vienintelė išimtis - mėgstamiausias Lizos animacinis filmasNykštukas ir Krapštukas, kurį ji žiūri nepaisydama visko, išvardinto aukšciau. Neveltui Liza yra viena iš Simpsonų šeimos...
Meges_aprasymas
Megė - Houmerio ir Mardžės Simpsonų dviejų metų dukrelė. Paprastai ji visą laiką čiulpia savo čiulptuką ir nekalba. Dėvi mėlyną šliaužtinuką, nešioja mėlyną kaspinėlį. Jos brolis ir sesuo: Bartas ir Liza. Laikui bėgant ji tampa kūdikiu, čiulpiančiu žinduką ir ištariančiu savo pirmą žodį: tė-ti.
<<Atgal
<<i Pagrindini